SON DAKİKA

CHP'nin Yeni Genel Başkanı Yeniden Kılıçdaroğlu

Bu haber 03 Şubat 2018 - 23:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, girdiği 5’inci kurultaydan da zaferle çıktı. Kılıçdaroğlu, delegelerin kullandığı oyların çoğunu alarak yeniden genel başkan seçildi. Rakibi Muharrem İnce ise genel başkanlığa adaylığını koyduğu ikinci kurultayda da umduğunu bulamadı.
CHP‘nin “Adalet ve Cesaret” temalı 36. Olağan Kurultayı’nda Kemal Kılıçdaroğlu yeniden genel başkan olarak seçildi. Yeniden Genel Başkan seçilen Kemal Kılıçdaroğlu 790 oy alırken, Muharrem ince 447 oyda kaldı.
7’nci kurultayına giren Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun karşısına rakip olarak çıkan adaylardan yeterli imzayı toplayan tek isim Muharrem İnce oldu.  AK Parti’nin temsilci göndermediği kurultayda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce salonda yan yana oturdu. Yanlarında bulunan boş koltuğun ise cezaevinde bulunan Enis Berberoğlu için boş tutulduğu öğrenildi.
790 delegenin oyunu alarak 5. kez CHP Genel Başkanı olarak seçilen Kemal Kılıçdaroğlu 22 Mayıs 2010 tarihinden bu yana CHP Genel Başkanlığı yapıyor. Kılıçdaroğlu, yaklaşık 8 yıllık süre zarfında girdiği pek çok seçimde muhalefet koltuğunda yer aldı.
Bingöl Net

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat