beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Ağrı’da Tıp Fakültesi Kurma Kararı Alındı

Bu haber 03 Şubat 2018 - 12:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yükseköğretim Genel Kurulunun 11.01.2018 tarihli kararıyla Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Tıp Fakültesi Kurulması kararlaştırıldı.
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut yaptığı açıklamada; göreve geldikleri ilk günden itibaren Ağrı ilinin en önemli sorunlarından biri olan sağlık sorununu çözmek adına üniversitenin hedef ve planlamaları arasında Tıp Fakültesinin öncelikli olarak yer aldığını ifade etti.
Yüksek Öğretim Genel Kurulu’ndan çıkan kararla artık yeni bir sürecin başladığını ifade eden Rektör Karabulut, “asıl işimiz şimdi başlıyor, belirleyeceğimiz takvim içerisinde çalışmalarımızı tamamlayıp, mümkün olan en kısa sürede Tıp Fakültemizde eğitim-öğretim faaliyetlerini başlatıp hizmete sunacağız” şeklinde konuştu.
Rektör Karabulut son olarak şunları söyledi: “Ağrı ve üniversitemiz için hayati önemde gördüğümüz tıp fakültesi projesinin gerçekleştirilmesinde başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, YÖK Başkanımız Sayın Prof. Dr. Yekta Saraç ve Yükseköğretim Genel Kurulu Üyeleri olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”
Bingöl Net/Bölge

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat