beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Meteorolojiden Buzlanma Uyarısı

Bu haber 02 Şubat 2018 - 12:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğünden aralarında Bingöl’ün de olduğu bölge illerinde sis, pus, don ve buzlanma uyarısında bulunuldu.
Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tahmin verilerine göre Bingöl, Elazığ, Malatya, Tunceli ve Adıyaman illerinden oluşan bölgenin genelinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sıcaklıklarda 1-3 derece artış beklenirken,r üzgarların değişik yönlerden hafif kuvvette, yer yer orta kuvvette esmesi bekleniyor.
Bölge genelinde gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadiseleri ile birlikte don ve buzlanma beklendiğinden oluşabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısında bulunuldu.
Bingöl Net

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat