SON DAKİKA

Bahçelievler Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı

Bu haber 02 Şubat 2018 - 17:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vatandaşla Buluşma-Halk Toplantıları kapsamında Bahçelievler Mahallesi sakinleri ile Bahçelievler Camii taziye yerinde ‘Halk Toplantısı’ yapıldı.
Program Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Emine Çakmak’ın açılış konuşması ve mahallesine ait sorunları paylaşımı ile başladı.
Mahalleliden Talepler Dile Getirildi
Açılış konuşmasından sonra Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, ilin tek bayan muhtarına sahip Bahçelievler Mahallesinde olmaktan ve mahalle sakinleri ile buluşmaktan duyduğu sevinci ve mutluluğu ifade etti. Ardından mahalle sakinleri söz alarak Sağlık Ocağı, yeşil alan ve park sorunu, mezarlık alanının kötü amaçlar için kullanılmaması için önlem alınması, Mehmet Çibik parkının genişletilmesi, pazar yolundaki kanalizasyon boruları ile ilgili yaşanan sorunlar, ev hanımları için iş imkânı yaratılması, pazar yeri eksikliği, aşağı çarşı sakinlerinin ve esnafının sel felaketi sonrası zararlarının karşılanması, mahalleye ne zaman doğalgaz verileceği, otobüs hatlarının mahalleye hizmet vermesi, Abdullah Bazencir köprüsünün çıkışında Bahçelievler mahallesine giriş tarafının dar olması sebebiyle yeni bir çalışma yapılması, aşağı çarşıda bulunan ağıllar için alternatif yer bulunarak buradan taşınması ve cami bahçesindeki kur’an kursu arsasının camiye tahsis edilmesi gibi konulardaki sıkıntılarını ve taleplerini dile getirdiler.
“Huzur Ortamı Yakalamış Durumdayız”
Programın sonunda Bahçelievler Mahallesi sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada Vali Ali Mantı şunları söyledi: “Bahçelievler Mahallesinin değerli sakinleri hepinizi en kalbi duygularla selamlıyor ve Cumanız hayırlı olsun diyorum. Malumunuz olduğu üzere bir plan çerçevesinde mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Vatandaşımız ile yüz yüze buluşup sorunlarımızı ve onlara ait kısa, orta ve uzun vadeli çözüm önerilerini birlikte paylaşıyoruz. Bu ziyaretlerimiz ile vatandaşımızla tanışma ve kaynaşma ortamı yakalıyoruz. Onun için bu buluşmaları Bingöl Valiliği olarak önemsiyoruz. Şükürler olsun memleketimizde vatandaşımızın sağduyusu ve kurumlarımızın hassasiyeti neticesinde bir huzur ortamı yakalamış bulunuyoruz. Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bu durumun devam etmesini diliyorum. En önemli güvencemiz her zaman olduğu gibi halkımızdır. Bizler de daima vatandaşımızın yanında ve hizmetinde olmak için bütün kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği halindeyiz. Yönetim anlayışımızda yerel yönetim ve genel yönetim ayrımını doğru bulmuyoruz. Asıl olan el birliği ile Bingöl’e hizmet etmektir.”
Bingöl Net

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat