SON DAKİKA

Vali Mantı ve Barakazi Muş Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Bu haber 01 Şubat 2018 - 18:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali Mantı ve Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Muş Belediyesi’ni ziyaret etti.
Belediye Başkanı Feyat Asya, başkan yardımcıları ve birim amirleriyle karşıladığı Vali Mantı ve Başkan Barakazi’yi makamında ağırladı. Ziyarette Muş Vali Yardımcıları Alper Çiftçi ve Abdulkadir Okay da hazır bulundu.
Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Asya, misafirleri ile yakından ilgilendi. Başkan Asya, birçok konuda fikir alışverişinde bulunduğu Vali Mantı ve Başkan Barakazi’ye ziyaret anısına fincan takımı hediye etti.
Başkan Asya, Vali Mantı ve Başkan Barakazi’yi uğurlama sırasında, tarihi hizmet binası girişindeki Lale Vadisi Parkının maketi üzerinden hayata geçirilen proje hakkında kendilerini bilgilendirdi.
Atıl durumda olan 90 bin metrekare alan üzerine Muş’un en büyük sosyal aktivite merkezi kurduklarını kaydeden Başkan Asya, ailelerin güzel vakit geçirebilmesi için her türlü detayı göz önünde bulundurduklarını belirtti.
2 yıllık çalışmanın sonuncunda projenin tamamlandığını anımsatan Başkan Asya, Muş’un yeşil alan kapasitesini arttırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
Vali Mantı ve Başkan Barakazi’nin dikkatini çeken engelli asansörü ile ilgili bilgi veren Başkan Asya, “Daha önce hükümet konağı ve birçok kurum tarafından kullanılan tarihi binanın tahsisini yaparak aslına uygun bir şekilde restore ettik. Tarihi dokuyu korumak adına mevcut düzen üzerinden çalışmamızı yaptık. Ancak engellilerimize sorunsuz hizmet sunmak için bir çalışma yaptık. Tekerlekli sandalyeye bağımlı olan engelli vatandaşların yanı sıra yürümede güçlük çeken vatandaşların merdivenleri daha kolay çıkması için tasarlanan ‘Ray Sistemli Engelli Asansör’ü, vatandaşların her türlü Belediye hizmetlerinden yararlanmasını kolaylaştırdık. Bugün engelli kardeşlerimizin bu sistemi kullanarak hizmet alabilmelerini görmek bizleri ziyadesi ile memnun ediyor” dedi.
Ziyarete ilişkin kısa bir açıklama yapan Başkan Barakazi ise, “Muş Belediyemizi ziyaret ederek, Belediye Başkanımız Sayın Feyat Asya ve ekibiyle bir araya geldik. Belediyelerimiz tarafından yürütülen çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Çevre illerimiz başta olmak üzere belediyelerimizi ziyaret ederek, ilimizde hayata geçirilebilecek projeleri ve çalışmaları yerinde inceliyoruz. Muş ilimizde bizleri ağırlayan Belediye Başkanımız Sayın Feyat Asya ve ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat