SON DAKİKA

Bingöl'de Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Bu haber 01 Şubat 2018 - 19:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2017/2018 Eğitim Öğretim yılı 2.dönem başında Bingöl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf Tokuş başkanlığında Merkez İlçede görev yapan Okul Müdürleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı.
2. Dönem başı eğitim öğretim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere 01 Şubat 2018 tarihinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf Tokuş’un başkanlığında Müdür Yardımcısı Orhan Buğrahan, Şube Müdürleri, Orhan Seven, Abdulhaluk Çakan, Ömer Abdulaziz Döger, Ahmet Cihan Korkutata, Serhat Aran, Mehmet Arslan ve eğitim kurumları müdürlerinin katıldığı toplantı gerçekleştirildi.
TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen dönem başı değerlendirme toplantısında 2017–2018 eğitim – öğretim yılının 1.dönemi ile ilgili genel bir değerlendirme yaparak okul müdürlerine seslenen Tokuş; 2017-2018 Yılı Eğitim – Öğretim Döneminin ikinci döneminin şimdiden hayırlı olması temennisinde bulunarak şunları söyledi: “1. Dönemi sizlerinde büyük özveri ve gayretleri ile geride bıraktık. Okullarımızın ve kurumlarımızın fiziki yapılarını iyileştirmek için Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çok çaba harcadık ve hamdolsun büyük bir bölümünü tamamladık. Okul ve kurumlarımızda yönetici olarak çalışan arkadaşlarımızın görevleri çok ağır ve özveri gerektirmektedir. Müdür ve müdür yardımcılarımıza göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.”
Tokuş; “2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı 2. Dönemini de başarı ile tamamlayacağımıza inanıyorum. Yeni eğitim-öğretim döneminin tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Abdulaziz Döger tarafından sunum yapılarak Okul/Kurum Müdürlerine önümüzdeki dönemde yapılacaklar ile ilgili bilgiler verildi.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat