SON DAKİKA

Voleybol Milli Takım Aday Kadrosuna Çağrıldılar

Bu haber 31 Ocak 2018 - 17:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Voleybol tarihinde çok sayıda başarı elde eden Solhan Yatılı Bölge Okulu’ndan bir başarı haberi daha geldi. Bu yıl bölgede derece elde eden Solhan YBO’nun yıldız öğrencilerinden ikisinin TVF milli takım aday kadrosuna çağrıldığı öğrenildi.
Voleybol ile ismi anılan ve çok sayıda başarı elde eden Solhan Yatılı Bölge Okulu, başarılarına devam ediyor.
Bu yıl ülkemizde düzenlenecek olan Küçük Erkekler Balkan Şampiyonası öncesinde, teknik değerlendirme ile performans ölçümleri yapılarak Milli Takımların altyapı kadrosunu oluşturacak isimlerin belirlenmesinin hedeflendiği Gelişim Kampları’nın birincisi; 29 Ocak – 02 Şubat 2018 tarihleri arasında, Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda, TVF Erkekler Altyapı Koordinatörü Ümit Hızal yönetiminde gerçekleştirilecek.
Muş’ta düzenlenen Anadolu Yıldızları Voleybol Bölge Müsabakalarına katılan Solhan YBO Yıldız takımı, çıktığı 3 karşılaşmayı da 3-0’lık skorlar ile tamamlayarak grubun şampiyonu olup çeyrek finalde Bingöl’ü temsil etme hakkı elde etmişti. YBO takımında bulunan iki sporcu öğrenciye de yeni bir kapı aralandı.
Türkiye Voleybol Federasyonu Milli Takım aday kadrosu seçmeleri başladı. 29 Ocak 2018 Pazartesi günü başlayan Türkiye Voleybol Federasyonu Milli Takım aday kadrosu seçmelerine Solhan YBO yıldız erkekler voleybol takımından iki sporcu öğrencinin çağrıldığı öğrenildi.
Bölgede başarılı olan yıldız erkek voleybol takımından iki sporcu öğrencinin Türkiye Voleybol Federasyonu Milli Takım aday kadrosu seçmeleri için çağrılması hakkında bilgi alınan Solhan YİBO Müdürü AbdulvahapSalcan, “İlçemizde voleybolun gelişmesinde (Voleybol sporunun sporcu potansiyelini ortaya çıkararak, yetiştiren)  yaygınlaşmasında, geliştirilmesinde, sevdirilmesinde büyük emeği olan Okulumuzun Başyardımcısı Müdür Yardımcısı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Abdullah Abrak’a teşekkür ediyorum. Bizler, voleybol sporunu öğretirken aynı zamanda öğrencilerimizin tüm hayatları boyunca yaşam kalitesini ve başarılarını arttırmak, spor kültürünü, disiplinini ve sportif vücut yapısını kazanmasını sağlamaktayız.’’ ifadelerini kullandı.
Türkiye Voleybol Federasyonu Milli Takım aday kadrosu seçmelerine çağrılan öğrencilerin isimlerini de paylaşan Salcan, şunları kaydetti: “Bu anlamda yetiştirilen öğrencilerimizden Eyüp Kaya ile Nur Muhammed İlbaş 29 Ocak-2 Şubat 2018 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Erkek voleybol Milli Takımı Gelişim kampına çağrılmışlardır. Kendilerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.”
Solhanın Sesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat