SON DAKİKA

Güvenlik Toplantısında Voleybol Gündeme Alındı

Bu haber 31 Ocak 2018 - 16:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hafta sonu oynanan Solhanspor ile Tokat Belediye Plevne müsabakasında istenmeyen olayların çıkması üzerine Solhan Kaymakamı Okumuş Başkanlığı’nda yapılan güvenlik toplantısında spor salonu için kararlar alınırken savcılıkça da bazı kişilere yönelik soruşturma başlatıldığı öğrenildi.
28 Ocak 2018 Pazar günü saat:14.00’da Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salonu’nda oynanan Solhanspor – Tokat Belediye Plevne müsabakasında istenmeyen olayların çıkması Solhan’da üzüntüye neden oldu. Seyir keyfinin iyi olduğu ve kıyasıya geçen müsabakanın ikinci setinde yaşanan sıkıntılardan dolayı maç tatil edilirken yaşanlardan dolayı iki kulübün de üzüntü duyduğu ifade edilirken yaşanan sıkıntılar ile ilgili çalışmalar başlatıldı.
Hafta sonu oynanan Solhanspor ile Tokat Belediye Plevne müsabakasında istenmeyen olayların çıkması üzerine Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş Başkanlığı’nda güvenlik toplantısı yapıldı.
30 Ocak 2018 Salı günü saat:10.00’da Solhan Kaymakamlığı’nda Kaymakam Okumuş başkanlığında yapılan toplantıda salon ile ilgili tedbirlerin alınması yönünde görüşler alındı.
Yapılan toplantıda olası olaylarda kulüp yöneticilerin emniyet mensuplarına yardımcı olduğu ancak kimlerin kulüp yöneticisi olduğu bilinmediğinden dolayı Solhanspor yöneticilerinin müsabakalara tanıtıcı kart kullanması kararı alındı.
Salonun fiziki durumu ile ilgili ise müsabakalarda tribün dışında kalan sahanın arka kısımlarında bulunan ve oyuncuların servis kullandığı bölgelerin geniş olmasından dolayı taraftarın da kaldığı bölüme artık taraftarın alınmayacağı ve o bölgede sadece basın mensupları ile görevlilerin olabileceği karara bağlandı.
Taraftarın sadece tribün olan kısımda kalabileceği ve taraftar ile saha arasına ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından koltuklarda oturan taraftarın oyun seyrini etkilemeyecek şekilde bariyer tarzı engelleyici önlemlerin alınması kararlaştırılırken salona girişlerin emniyet kontrolünde yapılacak aramalar sonucunda sağlanacağı ve davul gibi metaryallerin dahi salona alınmayacağı ile ek güvenlik tedbirlerin olacağı yönende kararlaralındı.
Solhan Kaymakamı Okumuş başkanlığına yapılan güvenlik toplantısında alınan kararlar dışında ayrıca savcılık tarafından da maçtaki olaylar ile ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.
Savcılık tarafından maç günü salonda tespit edilen ve ayrıca video kayıtlarında tespit edilen şahıslara yönelik soruşturma başlatıldığı ve seyirden men ile para cezasının olabileceği öğrenildi.
Solhanın Sesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat