SON DAKİKA

Solhanlı Genç Destek Bekliyor

Bu haber 29 Ocak 2018 - 11:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2014 yılında yakalandığı hastalığın tedavisi için sürekli il dışında tedaviye giden Solhanlı Genç Fatih Canlı, devam eden tedavisi için maddi desteğe ihtiyaç duyuyor.
Yakın zamanda Kayseri’de tedaviye gidecek olan ve Kayseri’de 3-4 ay sürecek tedavinin akabinde yurt dışında tedaviye devam etme durumu olan Fatih Canlı için sosyal medyada yardım kampanyası düzenlendi. Başlatılan yardım kampanyasına vatandaşların duyarlı olduğunu belirten Canlı, bu duyarlılığın kendisini mutlu ettiğini vurguladı.
Bingöl’ün Solhan ilçesinde 29 yaşındaki Fatih Canlı, kendisine 2014 yılında Osteosarkom (kemik kanseri) teşhisi konulduğunu ve bugüne kadar iki ameliyat geçirdiğini, bu iki ameliyatın da yanlış yapıldığını söyleyerek Kayseri’de tedavi olmak için yardımseverlerin desteğini beklediğini söyledi.
Ekonomik açıdan zor günler geçirdiklerini ifade eden Canlı, maddi imkânsızlıklardan dolayı donanımlı bir hastanede tedavi olamadığını ve günden güne hastalığının ilerlediğini söyledi.
Daha önce Kemik kanseri tedavi sürecinde dört defa ameliyat olduğunu ve bunlardan iki defa yanlış ameliyat olduğu için tedaviye sonuç alamadığını gittiği özel bir hastanede öğrenen Canlı, yaklaşık 4 yıla yakın bir süre yanlış tedavi gördüğünü söyleyerek şu ifadeleri kullandı: “yanlış tedaviler sonucu tedavime cevap alamadım. Sol akciğerim komple alındı. Önümüzdeki günlerde Kayseri’de tedavi olmaya gideceğim. Orada da sonuç alamazsam Küba’ya gideceğim. Orada tedaviye cevap veren sağlık kuruluşları var”
“MADDİ DESTEK BEKLİYORUM”
Kanser tedavisi için maddi destek beklediğini söyleyen Canlı, “yaşım daha genç ve ülkeme, milletime faydalı olmak için bu hayata tutunmak istiyorum. Allah kimseye böyle bir hastalık göstermesin. Şuan yürüme vasfımı da yitirdim.” dedi.
Kayseri’de tedavi olmak için maddi desteğe ihtiyacından dolayı sosyal medyada bir kampanya başlatıldığını ve bu vesile bir desteğin olduğunu ancak yeterli olmadığını belirtip Canlı, şu ifadeleri kullandı: “Tedavim için sosyal medyada destek amaçlı bir kampanya düzenlendi. Kampanyanın başlatılması ile gün boyu telefondan ve whatshaptan ulaşan çok arkadaşımız oldu. Gerçekten halkımızın ve arkadaşlarımızın bu konuda duyarlı olmaları takdire şayandır. Allah herkesten razı olsun. Değerli Bingöl halkından ve Bingöl halkının gönlünde taht kuran Sayın Valimiz Ali Mantı Bey’den de destek bekliyorum. Şu genç kardeşinize yardımcı olun. Bu konuda yardımcı olmak isteyen katkıda bulunmak isteyenlere teşekkür ederim. Şimdiden herkesten Allah razı olsun” dedi.
Gerekli bilgi almak isteyenlerin 0541 711 25 12 nolu telefondan ulaşım sağlayabileceklerini belirten Canlı, yardımda bulunmak isteyenlerin Ziraat Bankası İBAN NO: TR670001000499482163895003 aracılığı ile destekte bulunabileceklerini ifade etti.
Solhanın Sesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat