SON DAKİKA

Elektrik Kesintisi Karşısında Yaşam Mücadelesi Veriyor

Bu haber 28 Ocak 2018 - 11:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İçmeler TOKİ’de oturan Çakırcı ailesinin 17 aylık  Troköstomili (boğazı delik ) hastası çocukları sık sık yaşanan elektrik kesintisinden dolayı zor günler geçiriyor.
17 aylık bebek elektrik ile çalışan makineye bağlı yaşam mücadelesi veriyor. Kısa süreli elektrik kesintilerinde ciddi sorun yaşanmasa da sık sık elektrik kesintilerinin yaşanması küçük bebeğin sağlığını olumsuz etkiliyor.
Anne Çakırcı’nın iddiasına göre, 13 Ocak’ta yaşanan elektrik kesintisi sonrası makinanın sarjı yetmediği için küçük bebek durumdan etkilendi ve hastaneye kaldırıldı. Fırat Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan küçük bebek 2 haftalık tedavi sürecinden sonra taburcu edildi. Eve geldikleri gece yeniden yaşanan elektrik sorunu küçük bebeğin sağlık durumunu yeniden olumsuz etkiledi ve tekrar hastaneye kaldırıldı.
Sık sık yaşanan elektrik kesintisinden dolayı zor durumda kalan acılı aile Aksa Elektrik Firmasına defalarca başvuru yapmasına rağmen sorunun devam ettiğini söylüyor. Anne Filiz Çakırcı Aksa Elektrik hakkında suç duyurusunda bulunacağını da sözlerine ekliyor.


Ahmet Üstün/Bingol Net

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat