beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Fırat Üniversitesi Birleşmiş Milletler Üyesi Oldu

Bu haber 26 Ocak 2018 - 18:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fırat Üniversitesi Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu Akademik Komisyonuna seçilerek, Birleşmiş Milletler Üyesi oldu.
Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından yürütülen Birleşmiş Milletler Akademik Platformu (UNAI) girişimi Yükseköğretim kurumlarını desteklemeyi ve eğitim yoluyla Birleşmiş Milletlerin amaçlarının gerçekleştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Birleşmiş Milletler ve Akademik Yapılar UNAI’de bir araya gelerek entelektüel sosyal sorumluluk kültürünü oluşturmaktadır.
Konu ile ilgili açıklama yapan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, bu kapsamda Fırat Üniversitesinin Birleşmiş Milletler üyesi olarak, gündem konularında fikir sunabileceğini ve eğitim ana başlıklı 10 farklı konuda aktivite yaparak bütün dünya da bu aktivitelerini paylaşabileceğini belirtti.
Rektör Prof. Dr. Demirdağ son olarak, “bu üyeliğin öncelikle ülkemize ve üniversitemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat