beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl'de Dilenci Operasyonu Yapıldı

Bu haber 25 Ocak 2018 - 17:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda 13 dilenci yakalandı.
Bingöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü mobil ekiplerce dilencilere yönelik operasyon düzenlendi.
Operasyonda yakalanan 7’si kadın 13 dilenci Zabıta Müdürlüğü’ne götürüldü. Dilencilerin üzerinde yapılan aramada topladıkları paralar bulundu.
Zabıta Müdürlüğü, Bingöl ve çevre illerin nüfusuna kayıtlı dilencilere Kabahatler Kanunu kapsamında yasal işlem uygularken,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ekipleri de dilencilerin sosyo-ekonomik durumunu incelemeye aldı.
Tutanak tutularak serbest bırakılan dilencilerin engelli bakım ücreti, evde bakım ücreti, sosyal ekonomik yardım gibi destekler alıp almadıkları kontrol edilecek.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde sosyolog, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, sosyal çalışmacı gibi uzmanların yer aldığı mobil ekip tarafından yapılacak araştırma neticesinde dilencilere yasal işlem uygulanacak.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat