beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Solhan'da Kadın Yaşam Merkezi Açılıyor

Bu haber 24 Ocak 2018 - 12:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Belediyesi’ne ait eski konferans salonunda tadilat yaptıklarını ve binanın ‘Kadın Yaşam Merkezi’ olarak dizayn edileceğini belirten Başkan Yıldız, binanın sosyal ve sportif faaliyetlere cevap vereceğini belirtti.
Solhan Belediyesi’ne ait konferans salonu olarak inşa edilen ve ilçede düğün salonu olarak da yıllarca kullanılan binada tadilat çalışmaları başladı.
Binada yapılan tadilat çalışması sonucu yapının fitness salonu olarak kullanılacağı ve aynı zamanda kütüphane de olacağı öğrenildi.
Tadilat çalışmaları devam eden binanın ‘Kadın Yaşam Merkezi’ olacağını belirten Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, yapılan çalışmalar hakkında şu ifadeleri kullandı: “Belediyemize ait eski konferans salonumuz bir dönem düğünlerin yapılması için tahsis edilmişti. Daha sonra kullanılmayan binanın yeniden faal olması için tadilat çalışmalarına ihtiyaç duyduk. Devam edilen tadilat çalışmaları kapsamında bina içinde de değişiklikler yapılıyor. Binanın alçı sıvası yapılıp kütüphane ve diğer kullanım alanları ile güzel bir mekan olacağına inanıyorum. Belediyemizin uygulayacağı ‘Kadın Yaşam Merkezi’ projesini burada uygulayacağız. Klima yapılacak ve fitness malzemeleri ile donatılıp hanım kardeşlerimizin hizmetine sunulacak. Sportif faaliyetler dışında bir de kütüphane yapılıp ‘Kadın Yaşan Merkezi’ne geleceklerin istifadesine sunulacak. Kısacası proje hanım kardeşlerimizin sosyal ve sportif faaliyetlere cevap vereceğini söyleyebiliriz.”
Solhanın Sesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat