SON DAKİKA

O İlçeden Bir Zam Haberi Daha Geldi

Bu haber 23 Ocak 2018 - 12:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ilçesinde son dönemlerde ulaşıma yapılan zamlara bir yenisi daha eklendi. Genç Bingöl arasında hizmet veren hat minibüslerinin sivil olan yolcu ücreti 4 liradan 5 liraya, öğrenci tarifesi de 3.5 liradan 4 liraya çıkarıldı.
Genç ilçesinde son dönemlerde yapılan zamların şoku atlatılamamışken zamlara bir yenisi daha eklendi. İlçede ticari taksilere ve şehir içi ulaşımdan sonra hat minibüslerine de zam yapıldı. Daha önce 4 lira olan tam sivil yolcu ücreti 4 liradan 5 liraya, öğrenci tarifesi de 3,5 liradan 4 liraya yükseldi. Hat minibüslerinin mazot fiyatlarını artış gösterdiğini ve vergi gibi birçok giderlerinin arttığını gerekçe göstererek aldığı zam kararı vatandaşların tepkisine neden oldu.
Genç’te som dönemlerde art arda gelen ulaşım zamlarına tepki gösteren vatandaşlar yapılan zamların doğru bir karar olmadığını belirtiyor. Gerek sosyal medya hesaplarından, gerekse de normal yollarla yapılan zam kararına tepki gösteren vatandaşlar, Genç Bingöl arasındaki mesafenin 20 kilometre civarında olduğunu belirterek bu kadar az mesafeli bir yola bu kadar ücretin alınmasının haksızlık olduğu görüşünde.
Hat minibüsleri sahipleri de mazot fiyatlarının litresinin 5.5 liraya dayandığını bununla beraber vergi gibi birçok giderlerinin olduğunu belirterek zam kararı alınmasına mecbur kalındığını ifade etti.
Genç Gazetesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat