SON DAKİKA

Ankara'da Fizibilite ve İş Planı Hazırlama Eğitimi Verecek

Bu haber 23 Ocak 2018 - 12:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye DEKOMDER tarafından düzenlenen ,mali müşavir,mühendis,koç ve mentörlere yönelik eğitimler Ankara da başlıyor. Eğitimler ile bölgesel düzeyde koç ve mentörlerin planlama, uygulama, mali analiz alanında eğitimleri ile yerel kapasitenin geliştirilmesi amaçlanıyor.
Ankarada başlayacak eğitimlere Bingöl ilinden Cuma Karaarslan uzman eğitimci olarak yer aldı. Türkiye geneli uygulanan eğitimler ile proje ve piyasa eşlenirliği yanısıra 2 günlük yoğunlaştırılmış mali analiz eğitimleri verilecek.
Proje hazırlama, mali analiz ve verimlilik alanında iş planı fizibilite hazırlama esaslarına dayalı olarak ,teorik ve uygulama eğitimleri sağlamak üzere uzmanlara verilecek eğitim Ankara Greenpark otelde 2 gün olarak verilecek.
Eğitimci olarak Bingöl den Cuma karaarslan ve Ankaradan Ayhan Apaydın’ın katılacağı eğitim çalışmaları dönemsel olarak coğrafi bölgelerde uygulamaya devam edecek.
2 gün sürecek eğitimler ücretli ve uzman guruplara uygun olarak 20 şer kişilik ekiplere planlama analiz uygulama olmak üzere 3 aşamada gerçekleştirilecek.İş planı ve fizibilite eğitimleri için 28-29 ocak Ankara Greenpark otelde başlayan çalışmalar DEKOMDER tarafından sürekli devam ettirilecek.
Konu ile ilgili açıklama yapan Cuma Karaarslan, “Bu alanda 2000’li yıllardan beri yapılan çalışmaların üst çatısını değerlendirmek ve yeni proje çalışmalarında rol alan mali müşavir, akademisyen,koç, mentör ve mühendislerin iş planı fizibilite ve mali analizleri yapmak üzere eğitimlerini sağlayacağız. Bu konuda piyasada elde ettiğimiz deneyim ve teorik eğitimi birleştirerek reel sektör ve reel durum üzerine bina edilecek çalışmalar olacaktır. Sözkonusu eğitim için DEKOMDER ile yapılan anlaşma gereği 20 şer kişilik çalışma gurupları ile eğitimler devam ettirilecektir” dedi.
Yoğun bir katılım ile gerçekleşecek olan eğitimlere katılım için online başvuru adresi www.dakomer.org
Eğitimciler ise Uzman.Cuma Karaarslan ve Ayhan Apaydın
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat