SON DAKİKA

Başarılı Öğrenciler Umreyle Ödüllendirildi

Bu haber 22 Ocak 2018 - 19:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nin başarılı öğrencileri umre ile ödüllendirildi. Bir önceki dönem bölümlerinde birinci olan başarılı öğrenciler sömestre tatilinde gittikleri umreden döndü.
İlahiyat Fakültesi, başarılı öğrencilerini umre ile ödüllendirmeye başladı. Geleneksel hale getirilmesi planlanan Bingöl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi umre ödülünü ilk hak eden öğrenciler, gittikleri umre ziyaretinden döndü. Türkiye Diyanet Vakfı Bingöl Şubesi tarafından tüm giderleri karşılanan öğrencilerin umre dönüşü, mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Bir önceki eğitim ve öğretim döneminde gösterdikleri başarı ile bölüm birincisi olan İlahiyat Fakültesi öğrencileri Elifnur Anik, Adnan İhtiyar ve Ahmet Çakan, Umre sonrası İlahiyat Fakültesi Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Olgun’u ziyaret etti.
Umre ödülünü alan öğrencileri kabul eden Prof. Dr. Olgun, Umre ödülünü geleneksel hale getirmeyi planladıklarını ifade ederek, “Bu planımızı dereceye giren ilk öğrencilerimizi Umre ziyaretine göndererek hayata geçirdik. Geçen yılın başarılı öğrencilerini bu yıl umreye gönderdik. Önümüzdeki yıl da bu dönemin başarılı öğrencilerini umreye göndereceğiz inşallah. Öğrencilerimizin Umre giderlerini karşılayan Türkiye Diyanet Vakfı Bingöl Şubesine teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat