beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Solhan'da Sikke Altın ve Sahte Para Ele Geçirildi

Bu haber 20 Ocak 2018 - 15:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yaklaşık 660 adet tarihi değeri olduğu düşünülen madeni para olan sikke altın ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişinin yakalandığı ve yakalananların sorguları yapıldıktan sonra savcılıkça serbest bırakıldığı ancak tahkikatın devam ettiği öğrenildi.
Yaptıkları çalışmalar ile dikkat çeken Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü, önceki gün Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile ortaklaşa yaptıkları takip sonucu 304 kilo eroin yakaladıktan sonra İlçede de çalışmalar yürüten Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce yaklaşık 660 adet tarihi değeri olduğu düşünülen madeni para olan sikke altın ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişinin yakalandığı öğrenildi.
Yakalanan sikke altın ile birlikte sahte olduğu öğrenilen 54.600,00 TL para ele geçiren Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü personelleri, 3 kişiyi de gözaltına aldı. Savcılıkça yapılan sorgunun ardından 3 kişinin serbest bırakıldığı ancak tahkikatın devam ettiği öğrenildi.
Solhan İlçe Emniyet Müdürlülüğü kaçakçılıkla mücadelede kararlı bir şekilde çalışmalara devam ediyor.
Solhanın Sesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat