SON DAKİKA

Vali Mantı Karne Dağıtım Törenine Katıldı

Bu haber 19 Ocak 2018 - 17:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali Mantı, Karne dağıtım töreninde öğrenciler ile bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine Vali Ali Mantı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Cevat Gün, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, şube müdürleri, okul müdürü ve öğretmenler katıldı.
Vali Mantı, 1. Sınıflarda yapılan karne dağıtım törenine katıldı. Burada yaptığı konuşmada Vali Mantı şunları söyledi: “Bugün yarıyıl tatiline başlıyoruz. Okulumuzda dönem boyunca yapılan başarılı çalışmalar için Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve okul idaremize teşekkür ediyorum. Böyle anlamlı bir günde tüm çocuklarımız adına özellikle 1. sınıflara karnelerini dağıtmak üzere buradayız. Çocuklarımızın hayatlarındaki en önemli kilometre taşlarından biri ilkokul sıralarıdır. Burada aldıkları temel yaşam tarzını ve düşünce tarzını ömür boyu unutmayacaklardır. Bingöl ili olarak 374 eğitim kurumumuz ve yaklaşık 60.000 öğrencimiz ile emsal iller arasında çok güzel bir yerdeyiz. Özellikle eğitim kurumlarımızın fiziki durumu çok iyi. Bingöl’de eğitim grafiği son derece güzel ilerliyor. ilerlemeye de devam edecektir. Eğitim ve Öğretime katkıda bulunan başta İl Milli Eğitim Müdürümüz ve ekibi olmak üzere tüm okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize hayatlarında hayırlı, mutlu ve başarılı günler diliyorum.”
Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin’i makamında ziyaret eden Vali Mantı, bugün tamamlanan 2017-2018 birinci eğitim-öğretim dönemi ile ilgili bilgi aldı.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat