SON DAKİKA

Tiyatro ile Uyuşturucu Bağımlılığına Dikkat Çekilecek

Bu haber 17 Ocak 2018 - 17:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi, uyuşturucu madde bağımlılığını anlatan ‘Sahte Cennet Sessiz Çığlık’ isimli tiyatro oyununu sergileyecek.
Bingöl Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada, Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi’nin (TUBİM) akademik denetim ve onayından geçen tek gençlik oyunu olan ‘Sahte Cennet Sessiz Çığlık’ tiyatro oyununun sahneleneceği belirtildi.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen tiyatro gösteriminin Kültür Merkezi’nde sahneleneceği belirtilen açıklamada, “Tiyatro oyunu, 18 Ocak 2018 tarihinde 2 seans olarak gösterime sunulacak. İlk seans saat 11.00’da, son seans ise saat 14.00’da gerçekleştirilecek” denildi.
Tiyatro oyunuyla, uyuşturucu madde bağımlılığına dikkat çekileceği belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Belirli periyotlarla yetişkin ve çocuklara yönelik düzenlediğimiz tiyatro oyunlarına bir yenisini daha ekledik. Bu oyunu diğerlerinden ayıran en önemli özellik, uyuşturucu madde bağımlılığına dikkat çekmesidir. 18 Ocak Perşembe günü iki seans şeklinde gösterime sunulacak oyuna, tüm gençleri ve aileleri davet ediyoruz.”
Haber Merkezi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat