SON DAKİKA

Gönül Gözü Gören Adamın Hikayesi Tiyatro Sahnesinde

Bu haber 16 Ocak 2018 - 18:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Boğa Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?
Seyyarelerin ve semandaki öteki cisimlerin hareketlerinden ve birbirleriyle olan ilişkilerinden yola çıkan astroloji bilimi, meraklısına basitlikle bilgi edinilebilecek kadar yakındır. Burç yorumlarını günlük olarak takip edenler olduğu gibi, bu yorumlarla haftalık olarak ya da daha seyrek aralıklarla ilgilenenler de olur.
Boğa Burcu Özellikleri
Boğa burcu, 12 burç içinde 21 Nisan-20 Mayıs aralığını oluşturur. Astrolojiye göre toprak grubu olan burcun idareyici seyyareyi Venüs’cins. Şanslı taşı ise, azameti beğenen boğa burcuna yakışır stilde, zümrüttür. Şanslı günü cuma, şanslı sayıyı ise 6’dır.
Boğa Burcu Bayanları
Boğa burcu kadının kendine has bir hayli özelliği vardır. Girdiği civarda dikkat sürüklemeyi, gözlerin üzerinde olmasını ister ve bunu muvaffak olur. Alakadan oldukça sever. Güçlü, öz güveni yüksek bir duruşa sahiptir. Giydiklerine aşırısıyla dikkat eder. Stili de azametli ve kendisini ön tasarıda yakalayacak biçimdedir. Hatta şunu söylemek muhtemeldir ki boğa burcu bayanı, giydiklerinin şık durmasını rahatlığından daha çok umursar.
İstediği şeyi elde etme mevzusunda boğa burcu kadını oldukça hırslıdır. Çok sabırlı ve çabacı bir ruhu vardır ve tutkusuna erişmek için savaşmaktan çekinmezler. Pes etmek nedir öğrenmeyen boğa burcu bayanlarının en ehemmiyetli özelliği dayanıklı olmasıdır. Bu sebeple özellikle iş yaşamında büyük zaferler elde ederler. Emellerine kararlı adımlarla ilerler ve asla yollarından sapmazlar. Çok disiplinlidirler.
Boğa Burcu Bayanının Negatif Özellikleri
Boğa burcu bayanlarının tanınmış bir öteki özelliği ise neşe yapmaya son derece düşkün olmalarıdır. Yemek ve tatlıya olan zaaflarını öğrenilirler. Bunun yanında hareketli bir yapıları yoktur ve spor gibi etkinliklerden pek beğenmezler. Bu da kilo problemleriyle karşılaşmalarının ne yazık ki çok basit olması anlamına gelmektedir.
İkinci olarak inatçılıklarıyla ün salmışlardır. Onları verdikleri karardan caydırmak neredeyse olanaksızdır. Bu inatçılık çoğu zaman değişmez fikirlere ve katı görüşlülüğe yol açar.
Boğa Burcu Bayanını Etkilemek
Zevkleri istikametinde özellikle parasal anlamda rahat yaşamayı beğenen boğa burcu bayanını etkilemenin yolları da buradan geçer. Genellikle kıymetli mücevherlere, azametli armağanlara hayır diyemezler. Yanında tıpkı kendisi gibi azametli bir erkek isterler. Partneriyle gözlerin her daim üzerinde olduğu bir çift olmayı hayal ederler. Bununla beraber eşinin yanında baskın kişilik olmaktan ve ilişkiyi idareyen otoriter taraf olmaktan beğenirler. Cinsel yaşamı faal olarak yaşamayı hoşlanırlar ve bu doğrultularını erken keşfederler.
En İyi Uyuştuğu Burçlar
Boğa burcu bayanları genel olarak su grubu burçlarıyla, başka bir deyişle akrep, yengeç ve kova burçlarıyla çok iyi uyuşabilmekte ve hem dost hem de sevgililik anlamında iyi bir çift oluşturabilmekte ve hoş bir geçim tutabilmektedirler. Tam ikili ilişkilerinde kıskanç bir yapıya sahiptirler. Hoşlandıklarını hiç kimseyle paylaşmaktan beğenmezler ve ilişkilerindeki en büyük problemler de bu surattan yaşanır. İlişkilerde vefa onun için en ehemmiyetli unsurdur. Saygı ve sevgiyi elden vazgeçmez, beğendiklerine karşı duygularına gizleyemez ve dolu dizgin ilişkiler yaşamayı hoşlanır. Tüm bu özellikler boğa burcu kadınını son derece iyi bir eş yapar.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat