SON DAKİKA

Genç Sanayi Yolu Çile Dolu!

Bu haber 15 Ocak 2018 - 11:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Sanayi Sitesi, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Genç Meslek Yüksekokuluna ulaşımı sağlayan yolun bozuk olmasından dolayı büyük sıkıntı çektiklerini belirten sanayi esnafı bu sorunun biran önce çözülmesini istiyor.
Genç Sanayi Sitesi İlçe Jandarma Komutanlığı ve Genç Meslek Yüksekokuluna ulaşımı sağlayan yolda uzun süredir yaşanan sıkıntı sanayi esnafının tepkisini çekiyor. Özellikle yağmurlu ve karlı havada oluşan çukurlardan dolayı yolun araçlar için sorun teşkil etmesi mağduriyet oluşturuyor. Yolun bozuk olmasından dolayı en çok kendilerini mağdur ettiklerini belirten sanayi esnafı bu sorunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istiyor. Sanayi esnafı olarak 3 yıldır bu sorunu yaşadıklarını belirten sanayi esnafı kendileri kadar Yüksekokulda eğitim gören öğrenciler ve vatandaşların da bu konuda mağduriyet içerisinde olduğunu ifade etti.
“SORUNU DEFALARCA YETKİLİLERE BİLDİRDİK”
Yaşadıkları sorunları defalarca yetkililere bildirmelerine rağmen şu ana kadar hiç bir çalışmanın yapılmadığını dile getiren Genç Sanayi Sitesi esnaflarından Orhan Sağlar sosyal medya hesabından konuyla alakalı yaptığı açıklamada:”Burası jandarma meslek yüksek okulu ve sanayi sitesine giden yolumuz. Genç Belediyesi’ne, Genç Kaymakamlığı’na yazılı ve sözlü defalarca söyledik. 3 yıl oldu. Hala bir sonuç alamadık. Biz de daha üst mercilere şikayetimizi ulaştırmaya çalışacağız. Bu konuda herkesten destek bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.
Genç Gazetesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat