SON DAKİKA

Tunceli Valiliği 673 Öğrenciye Deneme Sınavı Yaptı

Bu haber 12 Ocak 2018 - 20:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tunceli Valiliği il genelinde toplam 673 Öğrenciye Yönelik YKS ve TYT Deneme Sınavı Yaptı.
Tunceli’de üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik olarak moral ve motivasyon gezilerinin ardından, Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel’in talimatlarıyla 2017-2018 eğitim öğretim yılında yapılacak olan YKS’ye (Yüksek Öğretim Sınavı) yönelik TYT (Temel Yeterlilik Sınavı) ve AYT’de (Alan Yeterlilik Testi) öğrencilerin başarısını arttırmak amacıyla, belirli aralıklarla yapılacak olan dört deneme sınavının ilki yapıldı.
Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel “öğrencilerimizin hazırlanmakta oldukları üniversite sınavlarına girmeden önce, sınav heyecanlarını yenmeleri ve varsa eksikliklerini görmeleri, ayrıca bu eksikliklerini gidermek noktasında faydalı olunacaktır. Tüm öğrenci evlatlarımıza Devletimizin bütün imkânlarını seferber ederek, onların gelecekte en güzel şekilde yetişmelerini ve vatana millete hayırlı birer evlat olmaları için biraz da olsa katkımız olsun istiyoruz. Bu bağlamda 2017-2018 eğitim öğretim yılında yapılacak olan YKS’ye (Yüksek Öğretim Sınavı) yönelik TYT (Temel Yeterlilik Sınavı) ve AYT’de (Alan Yeterlilik Testi) öğrencilerimizin başarısını arttırmak amacıyla deneme sınavları devam edecektir” dedi.
Toplam 673 öğrencinin katıldığı deneme sınavı optik formları okul müdürlükleri tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edileceği bildiriirken, ilgili sınav koordinatörlüğü tarafından değerlendirilen sınav sonuçlarının Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullara ulaştırılacağı belirtildi.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat