SON DAKİKA

Solhan YİBO Voleybolda İl Birincisi Oldu

Bu haber 12 Ocak 2018 - 17:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı spor faaliyetleri kapsamında yapılan “küçük Erkekler Voleybol” İl birinciliği final maçları sonuçlandı. Yapılan müsabakalarda Solhan YBO il birincisi oldu.
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığınca organize edilen 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Küçük Erkekler Voleybol il birinciliği müsabakaları Bingöl Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda oynandı. Müsabakalar sonucunda adını il Şampiyonluğu’na yazdıran Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu Küçük Erkekler Voleybol Takımı yapılacak olan grup maçlarında Bingöl’ü temsil etme hakkını elde etti.
2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul spor faaliyetlerinde Küçük Erkekler Voleybol müsabakalarında yenilgisiz şampiyon Solhan YİBO voleybol Takımı şampiyonluk kupasını müzesine getirdi. Solhan YBO, sonraki müsabakalarda Bingöl’ü temsil edecektir.
İl birincisi olan öğrencileri ve Okul Müdür Başyardımcısı Abdullah Abrak’ı başarılarından dolayı tebrik eden Solhan YİBO Müdürü Abdulvahap Salcan, “Dönem başından bu yana çok çalıştırarak öğrencilerimizin yetişmesinde büyük pay sahibi olan başta Müdür Başyardımcımız Abdullah Abrak olmak üzere öğrencilerimizi tebrik eder; başarılarının devamını dilerim. İlimizi ve İlçemizi grup müsabakalarında en iyi şekilde temsil edeceğimizi düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.
Solhanın Sesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat