SON DAKİKA

Cumartesi Günü O Alanlarda Park Yapmak Yasak!

Bu haber 11 Ocak 2018 - 22:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 13 Ocak 2018 günü Bingöl’e yapacağı ziyaret için alınan güvenlik önlemleri çerçevesinde; 13 Ocak 2018 Cumartesi Günü sabah saat:07:00’den itibaren araç parkına kapalı olacak caddeler açıklanırken alternatif park alanlarının da belirlendiği belirtildi.
Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Cumartesi günü araç parkı yasağı olan caddeler açıklandı. Aynı açıklamada park edilebilecek alanların da nereler olduğu paylaşıldı.
Araç parkı ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Ocak 2018 günü ilimize yapacağı ziyaret için alınan güvenlik önlemleri çerçevesinde; 13 Ocak 2018 Cumartesi Günü sabah saat: 07:00’den itibaren Genç Caddesinin Hacı Hıdır Kavşağı ile Tugay Kavşağı arası, Hastane caddesinin Özel İdare Kavşağı ile PTT Kavşağı arası, Kültür Caddesinin Polisevi Kavşağı ile Hacı Hıdır Kavşağı arası, İnönü Caddesinin Vakıfbank Kavşağı ile İl Özel İdare, Tugay Kavşağı ile Kültür Kavşağı arası, Kurtuluş Caddesi ile Düzağaç Kavşağı arası, Hikmet Tekin Bulvarı Öğretmenevi Kavşağı ile Ferah Caddesi Keşimi (gelişli –gidişli) ile Stad sokak, Havuzbaşı sokak, Vali Konağı Caddesi ve Kapalı Spor Salonuönü geçici olarak araç park yasağı uygulanacak ve araç parkına müsaade edilmeyecektir. Bu nedenle, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizi ziyaret edeceği gün vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için Bingöl Elazığ yolu Aydınlık Kavşağı Elazığ istikameti ve Üniversite içi Park alanı Sancak yolu Mezarlık uygulama noktası civarı park alanı olarak kullanılabilecektir. Her konuda Emniyet Teşkilatına yardımcı olan aziz Bingöl halkımızın bu konuda da duyarlı ve görevlilerimize yardımcı olacaklarına inancımız tamdır.”
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat