SON DAKİKA

Solhanın Sesi Gazetesi Haftada 3 Gün Çıkacak

Bu haber 10 Ocak 2018 - 11:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Okurların haberleri daha güncel takip etmeleri için Solhanın Sesi Gazetesi’nin haftada üç gün yayımlanacağını açıklayan Bildik, Solhan’da daha çok haber çıkarmak ve il geneli haberleri de okura aktarmak için bu kararı aldıklarını belirtti.
Haftalık yayımlanan Solhanın Sesi gazetesi 8 Ocak 2018 tarihinden itibaren Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada üç gün olarak yayın hayatına devam edecek.
Haftalık gazeteden haftanın üç günü yayın yapan bir gazete olma nedenlerini açıklayan Solhanın Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Abdulgafur Bildik, Okurların haberleri daha güncel takip etmeleri,  Solhan’da daha çok haber çıkarmak ve il geneli haberleri de okura aktarmak için bu kararı aldıklarını belirtti.
2008 yılından bu yana ilçede gazetecilik alanında hizmet verdiğini ve Nisan 2014’te açılan Solhanın Sesi Gazetesi ile mesleğe devam ederek Solhan’a hizmet ettiklerini belirten Bildik, “Her meslek kuruluşu, kamu kurumu ve özel kuruşlar gibi bizler de ilçemize hizmet etme gayretindeyiz. 2018 yılı ilk haftasına kadar haftalık yayın ile hizmet verirken gelişen teknoloji ve yapılan faaliyetler ile oluşan farklı durumlardan dolayı haber imkânı artmış durumdadır. Haftalık gazete ve sayfa sayısının 8 olmasından dolayı hem az haber yayınlama ve hem de güncelliğini yitiren haberleri tekrardan servis etme gibi bir sıkıntı ile karşı karşıyaydık. Gazetenin haftada üç güne çıkması ile hem ilçemizde olan haberleri takip edip kamuoyu ile paylaşmak ve hem de ilçe dışında gerek Bingöl ile ilçeleri ve gerekse ülke geneli haberleri sunarak okurlarımıza daha fazla haber ulaştırma imkânı sağlamaya çalışacağız. Bugüne kadar gerek yapılan çalışmalardan okurlarımızı haberdar etmek ve gerekse olan sorunları gündeme taşıyarak vatandaş ile kamu kurum ve kuruluşları arasında köprü görevini ifa ettik. Bundan sonra gazetenin yayın günün artmasından dolayı daha çok haber sunma gereğinden dolayı çalışmaları ve sorunları daha yakında takip etme ve haberlerin güncel servis etme durumundan dolayı ilçemize bir artı değer olacağı inancındayız. Çıktığımız bu yolda bizler gayret sarf ederken halkımızın da desteğini beklediğimizi ifade ediyor, bu kararın ilçemize hayırlı olmasını ve hayırlara vesile olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.
Gazetenin internet sitesinde de haberlerinin yayımlandığını belirten Bildik, imkanlar dâhilinde bazı haberlerin görüntülü olarak haber sitelerinden yayımlanacağını aktarırken yakın zamanda tam sayfa bulmaca ile de gazete sayfalarında çeşitliliğe imkan sağlamaya çalıştıklarını belirtti.
Bingöl Net olarak Solhanın Sesi Gazetesine yeni yayın döneminde başarılar dileriz.
Solhanın Sesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat