beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Solhan'da Yakalanan 2 Hırsızdan Biri Tutuklandı

Bu haber 10 Ocak 2018 - 12:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan’da son günlerde meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili 2 kişinin yakalandığı ve bir araç içerisinde yakalanan iki kişi ile birlikte sigara ve bir miktar çakıl para yakalandığı öğrenilirken yakalan iki kişinin Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü’ne gönderildikleri öğrenildi.
Solhan’da son günlerde meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılması bekleniyordu. Son bir hafta 10 gün içinde ilçede bulunan Elif Market ile Yazıcı Market’te yapılan hırsızlık olayı ile iki markete ise hırsızların teşebbüste bulunması olayları üzerine Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün harekete geçtiği ve yapılan çalışmalar sonucunda iki kişinin yakalandığı öğrenildi.
Solhan’da son günlerde meydana gelen hırsızlık olayları ile hırsızlığa teşebbüs olayları ile ilgili olayların meydana geldiği işyerlerinin çevresindeki işyeri kameraları ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemi kameralarının incelenmesi ve Bingöl Merkez’de de meydana gelen bir hırsızlık olayı ile bağlantılarının bulunması sonucu Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Bingöl İl Emniyeti Asayış Şube Müdürlüğü ekiplerinin koordineli çalışmaları sonucu 2 şüphelinin 8 Ocak 2018 Pazartesi günü Dörtyol Kavşağı’nda kullanmış oldukları araçta yakalandıkları öğrenildi.
Muş ili nüfusuna kayıtlı olup Solhan’da inşaat işlerinde çalıştıkları öğrenilen iki şüphelinin yakalandıkları araçta sigara ve bir miktar çakıl para bulunduğu, Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün çalışmaları sonucunda yakalananların ilçedeki sorguları yapıldıktan sonra Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü’ne gönderildiği öğrenildi. Bingöl’e götürülen şüphelilerden birinin tutuklandığı birinin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.
Solhanın Sesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat