beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Ettiler

Bu haber 10 Ocak 2018 - 20:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali Mantı ve Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bingöl Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Cemiyet Başkanı Yunus Budak, yönetim ve üyeler tarafından karşılanan Vali Mantı ile Başkan Barakazi, kentin geleceğine yönelik gazetecilerle istişarede bulundu.
Bingöl basınının uyumlu ve kaliteli haberlere imza attığını belirten Vali Mantı, “Öncelikle bu çalışmalarınızda dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Görüyorum ki hepimizin amacı Bingöl’ün bir adım ileri gitmesi ve daha güzelliklerin yaşanmasıdır. Bu konuda basınımız Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Bingöl’de de çok önemli bir vazifeyi icra ediyor” dedi.
Gazetecilerin kamu kurumları ve toplum arasında köprü görevi gördüğünü belirten Ali Mantı, “Bazen insanların çok uzun sürede ulaşamadığı bilgileri çok kısa sürede topluma yayıyorsunuz. Toplumu bilgilendirme, toplumun önünü açma, topluma yön verme kurum ve kuruluşlarla toplumun arasında köprü vazifesi görme açısından güzel bir görev icra ediyorsunuz. Sizlere teşekkür ediyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” diye konuştu.
Gazeteciliğin, ulusal ve evrensel düzeyde zorlukları olan bir meslek olduğunu ifade eden Barakazi ise, “Bunların yanı sıra yerelde gazeteci olmak daha zor çünkü toplumsal ilişkiler söz konusu oluyor. Özgür düşüncelerini ifade etme noktasında Bingöl basınının hakikatten cesur ve kararlı olduğunu görüyorum.  Kamu kurumlarının hizmetlerini duyurma noktasında önemli görevler de üstleniyorlar. Bu anlamda tüm gazeteci arkadaşlara teşekkür ediyorum. İlimizin gelişmesi ve kalkınması hususunda hep birlikte çalışacağız. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Cemiyet Başkanı Budak ise, “Bingöl basını şehrin çıkarlarını önceleyen ve bu anlamda bu eğilime sahip bu hasiyeti taşıyan insanlardan oluşur. İlin geleceği adına, iyi olabilecek ne varsa ona yoğunlaşan ve bunun için çabalayan eğilime sahibiz. 53 üye arkadaşımızla STK vazifesi görerek ilimize hizmet ediyoruz. Bu anlamlı günde bizleri ziyaret ettiğiniz için tüm gazeteci arkadaşlarım adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Yardımcıları Cevat Gün ve Tunahan Çil’in de katıldığı ziyaret, kentin geleceğine dair projelerin tartışılmasıyla sona erdi.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat