SON DAKİKA

Vali Mantı'dan "İdareciler Günü" Mesajı

Bu haber 09 Ocak 2018 - 23:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali Mantı 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla Bir mesaj yayımladı.
İşte Vali Mantının o mesajı; “İdarecilerimiz, gerek vatandaşımıza kamu hizmetlerinin sunulmasında ve gerek devletimiz ile vatandaşımız arasında temsil, hukuk ve güven bağlarının güçlendirilmesinde önemli bir görevi ifa etmektedirler.
Milletimizin beklentilerini, ihtiyaçlarını ve taleplerini devletin temsilcileri olarak yerinde ve gerçekçi olarak tespit etmek ve bunların giderilmesi için tedbirler almak idarecilerimizin görev ve sorumlulukları gereğidir. Eğitimden sağlığa, ekonomiden sosyoloji-kültürel alanlara hizmet üretmek; vatandaşımızın huzuru, güveni ve mutluluğu için tedbirler almak idarecilerimizin varlık sebebidir.
İdarecilerimiz yasalarda tanımlanan yetki ve sorumluluklarla devleti temsil edip resmi politikaları uygularken devletin vatandaş ile arasındaki sevgi ve saygı bağlarını da güçlendirmektedirler.
İdareciler olarak, referansını tarihimizden alan birey ve devlet arasındaki güven ve itimadı sürekli ve güçlü kılmak için daha gayretli, çalışkan ve üretken olmak; aklın ve ahlakın ilkeleri ile hareket etmek büyük önem arz etmektedir.
Bu duygularla, başta mesai arkadaşlarım Vali Yardımcılarımız ve ilçelerimizde hizmet veren Kaymakamlarımız olmak üzere tüm idarecilerimizin gününü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.”
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat