SON DAKİKA

900 Özel Güvenlik Personeline Afet Bilinci Eğitimi

Bu haber 09 Ocak 2018 - 18:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından Bingöl’de görev yapan özel güvenlik personellerine temel afet bilinci eğitimi verildi.
Bingöl Belediyesi Veysel Belgin Gençlik Merkezi Konferans salonunda verilen eğitimin ilk gününe 300 özel güvenlik personeli katıldı. 3 gün sürecek eğitime, Bingöl’de görev yapan toplam 900 özel güvenlik personelinin katılması bekleniyor.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “08.01.2018 Pazartesi günü, İl Emniyet Müdürlüğü koordinesi ile Bingöl genelinde kamu ve özel kurum-kuruluşlarda görev yapan yaklaşık 300 özel güvenlik personeline Bingöl Belediyesi Veysel Belgin Gençlik Merkezi Konferans salonunda Bingöl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personellerince “Birey ve Aileler İçin Temel Afet Bilinci Eğitimi” verildi.” denildi.
Afet ve acil durumlar ile ilgili bir konuşma yapan il müdürü Mehmet Emin Boğatekin, özellikle Bingöl’ün afetselliği ve depremselliği hakkında önemli bilgiler sundu. Boğatakin’in ardından eğitmen personeller sunum eşliğinde özel güvenlik personellerine “deprem öncesi, sırası ve sonrasında yapılması gerekenler, ilk 72 saat, afet ve acil durum çantası, ikincil afetler, afet bilinci kültürü, aile afet planı ve psikolojik ilk yardım” gibi konularda katılımcı personellere sunum yaptılar.
Bingöl il merkez ve ilçelerde görev yapan toplamda 900 kişilik kamu-özel güvenlik personellerine çarşamba gününe kadar eğitimlerin devam edeceği bildirildi.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat