SON DAKİKA

Vali Mantı SÜTAŞ Arazisinde İnceleme Yaptı

Bu haber 08 Ocak 2018 - 20:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Ali Mantı, Sütaş Arazisi ve Kapalı Spor Salonunda İncelemelerde Bulundu.
Bingöl Valisi Ali Mantı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu ile Sütaş tesislerinin yapılacağı arazide incelemelerde bulundu.
İlk olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunu ziyaret eden Vali Mantı İl Müdürü Erdal Arıkan’dan tesis ile ilgili olarak bilgi aldı. Farklı birimlerde incelemelerde bulunan Vali Mantı daha sonra Sütaş tesislerinin yapılacağı arazi ve ek arazide incelemelerde bulundu. Vali Mantı burada da FKA İl Koordinatörü İsa Telimen’den süreç ile ilgili bilgi aldı. İncelemeler esnasında Vali Mantı’ya İl Emniyet Müdürü Metin Akay da eşlik etti.
2012 Yılında Gündeme Gelmişti
Bilindiği üzere, Bingöl’de 5 yıl önce Vali İrfan Balkanlıoğlu ile basının karşısına geçen Sütaş Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Ulukaya dev yatırımın yapılacağını ve bin 200 kişinin istihdam edileceğini vaat etmişti. Aynı vaat 2014 yılının Eylül ayında Belediye Başkanı Yücel Barakazi ile tekrarlanmıştı. Genel seçim öncesi ise Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Bingöl projesinin 2017’de hayata geçirmeyi hedeflediklerini ileri sürmüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Ocak’ta yapacağı Bingöl ziyaretinde SÜTAŞ Yönetim Kurulu Başkanının da eşlik etmesi bekleniyor.
Ahmet Üstün/Bingöl Net

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat