beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Su Düğünü Kur’an Kursu’nda Seminer Verildi

Bu haber 08 Ocak 2018 - 13:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Aile Eğitim Programı” Kapsamında Su Düğünü Kur’an Kursu’nda 15 Kişiye Seminer Verildi.
Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi’nde görev yapan Sosyal Çalışmacı ve Psikolojik Danışman tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında 05.01.2018 tarihinde Su Düğünü Kur’an Kursu’nda 15 kursiyere “Okul Aile İlişkileri” konulu seminer verildi.
Seminerde, Okul ve Aile İlişkisinin Önemi Nedir? Okula ve Aileye Düşen Sorumluluklar Nelerdir? Okulla İş Birliği İçin Evde Yapılabilecekler, Okulla İş Birliği İçin Okulda Yapılabilecekler, Okul Etkinlikleri ve Ebeveynler vb. konulara değinildi.
Seminer sonunda velilerden gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırılarak ve uygulamanın pratik yöntemlerine değinilerek seminerin daha verimli olması hedeflendi.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat