SON DAKİKA

100 Öğrenci İstanbul ve Çanakkale'ye Uğurlandı

Bu haber 08 Ocak 2018 - 20:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İçişleri Bakanlığınca uygulanan ‘Biz Anadolu’yuz Tarihimi Tanıyorum’ ÇOGEP (Çocuk Ve Gençler Sosyal Koruma Ve Destek Programı) projesi kapsamında Bingöl’den 100 öğrenci İstanbul ve Çanakkale’ye gönderildi.       
Emniyet Müdürlüğünce koordine edilen proje kapsamında öğrenciler için Öğretmenevi bahçesinde uğurlama töreni düzenlendi.
Proje ile ilgili olarak İl Emniyet Müdürü Metin Akay yaptığı konuşmada, ‘İçişleri Bakanlığının uyguladığı ‘Biz Anadolu’yuz Tarihimi Tanıyorum’ ÇOGEP projesi çerçevesinde bugün 100 öğrencimizi İstanbul ve Çanakkale’ye gönderiyoruz. Projenin amacı genç nesillere yaşadığımız coğrafyayı tanıtmak ve tarihimize coğrafya üzerinden tanıklık ettirmektir. Öğrencilerimize hayırlı yolculuklar, iyi geziler diliyorum’ dedi.
Daha sonra konuşan Vali Ali Mantı ise şunları söyledi: ‘İçişleri Bakanlığımızın devam ettirdiği bu projenin son derece yararlı olduğuna inanıyorum. Bu vesile ile İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve ilgili velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çanakkale’nin tarihimizde müstesna bir yeri vardır. Çocuklarımızın bu gezi üzerinden bilinçlerini ve hafızalarını tazeleyeceklerine inanıyorum. Hepinize teşekkür ediyorum hayırlı yolculuklar diliyorum’ dedi.
Uğurlama törenine Vali Ali Mantı’nın yanı sıra İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, kurum amirleri ve öğrenci velileri katıldı.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat