SON DAKİKA

Tarihe Not Düşenler Kulübünden Öğrencilere Destek

Bu haber 06 Ocak 2018 - 19:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tarihe Not Düşenler Kulübü, ‘Ekonomik Durumu Kısıtlı Olan Aile Bireylerine Yönelik Yardım Kampanyası’ kapsamında Genç ilçesine bağlı Yatansöğüt köyü okuluna giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.
Proje kapsamında, köy okullarında okuyan ihtiyaç sahibi öğrenciler için giyim, boya, kalem, defter, okuma kitapları toplanması ve çeşitli hediyelerle birlikte çocuklara teslim edilmesi amaçlanıyor.
Proje kapsamında seçilen ilk okul olan Genç İlçesi Yatansöğüt köy okulu ziyaret edilerek öğrencilere hediyeler dağıtıldı.
Kulüp sözcüleri Mesut Kovalar ve Kadir Argış, Tarihe Not Düşenler Kulübü olarak ‘Gençlik Varsa Gelecek Var’ sloganıyla önümüzdeki dönemde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
Kovalar ve Ardış, gönüllü hizmet anlayışıyla çocukların öncelikle eğitim programlarına yönelik çalışmalarına destek olunacağını ve bu bağlamda üniversitelerde kurulacak kulüpler bünyesinde gönüllü üniversite öğrencilerinden yararlanılarak İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine gönüllü eğitim hizmeti verileceğini belirttiler.
Üniversiteler bünyesinde kurulacak kulüpler hakkında bilgi veren kulüp yetkilileri; ilk etapta Bingöl, Muş Alparslan ve Mardin Artuklu Üniversitelerinde kulüp açarak, hizmetlerine bölgesel çapta devam edeceklerini bildirdiler. Bölgesel anlamda yardım çağrılarına kayıtsız kalmadıklarını ve bu doğrultuda Bingöl’ün Genç ilçesine bağlı Yatansöğüt ilkokuluna yapılan yardımın akabinde Ağrı’nın Diyadin ilçesinden gelen yardım çağrısına da kulak verdiklerini belirten kulüp yetkilileri, bu süreçten sonra kampanyalar çerçevesinde toplanan malzemelerin Ağrı’ya gönderileceğini dile getirdiler.
Genç Gazetesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat