SON DAKİKA

Elazığ'da Lojistik Eğitim Merkezi Projesi Eğitimleri Başladı

Bu haber 06 Ocak 2018 - 19:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Elazığ Belediyesi gençlere istihdam alanı oluşturarak meslek sahibi yapmak ve geleceğe hazırlamak adına yeni bir projeye daha imza attı.
Kalkınma Bakanlığı SODES tarafından finanse edilen “Elâzığ Belediyesi Lojistik Eğitim Merkezi Projesi”nin ana teması lojistik alanında istihdam edilebilecek profesyonel personel yetiştirmek. Genç girişimciler Elazığ Belediyesi tarafından hazırlanan bu proje sayesinde hem ilde hem de ülkenin birçok yerinde lojistik sektöründe kalifiye personel olarak istihdam edilebilecek.
Bu kapsamda Elazığ Belediyesi Hazar Toplantı Salonu’nda bir eğitim programı düzenlendi. Programa Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Karaaslan, Eğitmen Arzu Uyhan ve çok sayıda kursiyer katıldı.
Eğitim programının Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın talimatlarıyla başladığını belirten Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Karaaslan, bu tür eğitimlerle genç girişimcileri geleceğe hazırlamak noktasında birçok faliyeti hayata geçirdiklerini söyledi. Karaaslan, ilk olarak EBEGEM ve ardından Elazığ Belediyesi Lojistik Eğitim Merkezi Projesi kapsamında eğitimlerin tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, Başkan Mücahit Yanılmaz’ın genç girişimcilere sürekli destek olduğunu kaydetti.
Daha sonra Eğitmen Arzu Uyhan tarafından 30 genç girişimciye eğitim verildi. 12 ay sürecek olan eğitimlerin ardından girişimciler Milli Eğitim Müdürlüğü’nden ‘Hayat Boyu Öğrenme Sertifikası’ alacak. Kursiyerler projenin tamamlanmasının ardından il dışında ya da il içinde staj eğitimi alabilecek.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat