SON DAKİKA

Vali Mantı Basın Mensuplarını Ağırladı

Bu haber 05 Ocak 2018 - 17:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali Mantı, Bingöl’de faaliyet gösteren basın-yayın organlarının temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Düzenlenen kahvaltı programında Vali Mantıı’ya Vali Yardımcıları Cevat Gün ve Tunahan Çil ile kurum amirleri eşlik etti. Programda açılış konuşmasını yapan Vali Mantı şunları söyledi:
“Amacımız yeni yılın bu ilk günlerinde siz değerli basın mensupları ile bir araya gelmek ve bir takım değerlendirmelerde bulunmaktır. Basın mensuplarının zor şartlar altında çalıştığını biliyoruz. Habere ulaşma, haberi değerlendirme ve haberi servis yapma konusunda yoğun mesai sarf ettiğinizi biliyoruz. Öncelikle kıymetli basın mensuplarımıza teşekkür ederek başlamak istiyorum. İlimizde çalıştığım süre içerisinde arkadaşlarımızın son derece iyi duygularla mesleklerini icra etmeye çalıştıklarını gözlemledim. Şehrin menfaatini düşünen ve kucaklayıcı bir anlayış ile çalışan basın ilimiz için bir avantajdır. 2017 yılı Bingöl basını açısından değerlendirildiğinde son derece güzel ve olumlu bir yıl olmuştur. Açık bir toplumda yaşıyoruz. Herkesin eksileri ve artıları olabilir. Birlik ve beraberlik, paylaşım ve dayanışma açısından baktığımızda kendileri ile gurur duyduğumuz vatandaşlarımızla aynı ili paylaşıyoruz. İnandığı zaman yürekten teveccüh gösteren bir halkımız var. Yine insanımızın kahir ekseriyeti değerlerine önem veren bir profile sahip. Onun için istisna olan eksileri köpürtüp öne çıkarmak yerine artılarımızı konuşmalı ve öne çıkarmalıyız. Şehrimizdeki tekil olumsuzlukları şehrin ve ülkenin tamamına yayan haber dilinden özellikle uzak durmalıyız. Yapacağımız her haber imaj ve algı açısından önemlidir. Bunun için ilimizin genel menfaatini düşünerek daha hassas olmalıyız. Çalışma prensiplerimiz arasında açıklık ve aleniyet esastır. Gizli ve kapalı ilişkilerle demokrasi doğru işlemez. Kamuya nitelikli hizmeti esas alan ve dürüstlük ilkesi ile çalışan bir anlayışı takip ediyoruz.Hukuka bağlı sonuç odaklı çalışma yöntemimiz var. İlimiz için bir değer olan 12 Bingölspor’a desteklerimizi devam ettireceğiz. Ümit ederim önümüzdeki yıllarda daha üst liglerde takımımızı izleme şansı buluruz.”
Toplantı daha sonra soru ve cevap şeklinde devam etti. Yeni Valilik hizmet binası, kent meydanı, şehir içi ulaşım, ilçe karayollarındaki çalışmalar, köylere hizmet, ihtiyaç sahiplerine yakacak yardımı, istihdam, 12 Bingölspor, yeşil alan ve park problemi gibi konular hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.
Toplantının kapanış bölümünde Vali Mantı, “Değerli arkadaşlar sizlerden gelecek her türlü görüş, öneri ve eleştiriye açığız. Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi. Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile tamamlandı.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat