SON DAKİKA

Ak Parti Bingöl İl Başkanı Belli Oldu

Bu haber 05 Ocak 2018 - 7:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti’nin Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanifi Güler Oldu.
Geçtiğimiz günlerde istifası alınan Ak Parti’nin eski il başkanı Yılmaz Seven’in istifası sonrası yeni il başkanı seçimi için çalışmalara başlanmış ve bu kapsamda 20’ye yakın isim Ak Parti il başkanlığı için başvuruda bulunmuştu. Bu isimlerden ilk olarak 7 kişinin, daha sonra bu 7 isme 3 ismin daha dahil edilerek 10 ismin Ak Parti genel merkezinde mülakata alınacağı bildirilmişti.
Yapılması planlanan mülakat perşembe akşamı AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Mülakata çağrılan Bingöl İl Başkan adayları Ali Bukan, Aydın Çeçen, Alper Bozali, Diyab Bazancir, Emrullah Buyankara, Mehmet Hanifi Güler, Niyazi Çavuşoğlu, Şahin Bingöl ve Yaşar Demir ile ilk olarak Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş görüştü.
Bu görüşme sonrası adayların Başbakan Binali Yıldırım’ın huzuruna çıktığı ve burada adaylarla gerçekleştirilen görüşmenin ardından AK Parti Bingöl İl Başkanlığı görevine Mehmet Hanifi Güler’in getirildiği öğrenildi.
Ak Parti’nin yeni il başkanı Mehmet Hanifi Güler, daha önce; “Ben başarısız bir il başkanlığı yaptığım zaman hiç kimsenin beni değiştirmesine de müsaade etmem, kendim bırakırım” şeklinde açıklama yapmıştı.
AK Parti Bingöl İl Kongresi ise 13 Ocak 2017 günü gerçekleştirilecek. Kongreye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması bekleniyor.
Ahmet Üstün/Bingöl Net

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat