beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Doğum Hastanesinde Park Çilesi

Bu haber 03 Ocak 2018 - 16:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde ki park sorununa vatandaşların sorumsuzluğu da eklenince içinden çıkılmaz hal alıyor.
Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bu sefer park sorunu ile gündeme geldi. Hastaneye ait park alanının yetersiz gelmesi, araç sürücülerinin gelişigüzel park etmesine sebep oluyor. Park alanının yetersiz gelmesi sonucu araç sürücülerinin parkın giriş ve çıkışlarını da park alanı olarak kullandıkları görüldü.
Alanda herhangi bir kontrol mekanizmasının olmayışı ve vatandaşların sorumsuzluğu ile park giriş çıkışları kapandığı için, daha önce park alanında bulunan araçların çıkış için uzun süre beklemek zorunda kaldıkları görüldü.
Defalarca araç plakalarının anons edildiği buna rağmen gelişigüzel park yapan araç sürücülerinin araçlarını kaldırmadığı ve park alanında uzun kuyrukların oluştuğu görüldü.

Ahmet Üstün/Bingöl Net

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat