beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

41 Kişiye “Okul Aile İlişkileri” Semineri Verildi

Bu haber 02 Ocak 2018 - 22:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Aile Eğitim Programı” Kapsamında Kültür Kur’an Kursu’nda Seminer Verildi.
Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi’nde görev yapan AEP Formatörü tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında 29.12.2017 tarihinde Kaleönü Kur’an Kursu’nda 41 kursiyere “Okul Aile İlişkileri” konulu seminer verildi.
Seminerde, Okul ve Aile İlişkisinin Önemi Nedir? Okula ve Aileye Düşen Sorumluluklar Nelerdir? Okulla İş Birliği İçin Evde Yapılabilecekler, Okulla İş Birliği İçin Okulda Yapılabilecekler, Okul Etkinlikleri ve Ebeveynler vb. konulara değinildi.
Seminer sonunda velilerden gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırılarak ve uygulamanın pratik yöntemlerine değinilerek seminerin daha verimli olması hedeflendi.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat