SON DAKİKA

1 Yılda 24 Kahvehaneye Kapatma Cezası

Bu haber 02 Ocak 2018 - 19:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi, kaldırım işgalinde bulunduğu tespit edilen 24 kahvehane ile ruhsatsız işyeri açan 2 halı satış yerine kapatma cezası verdi.
Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Zabıta Müdürlüğü ekiplerince 2017 yılı içerisinde yapılan denetimler kapsamında kaldırım işgalinde bulunduğu tespit edilen 24 kahvehane ile ruhsatı olmayan 2 işyerine kapatma cezası verildiği belirtildi.
Yıl içerisinde yapılan denetimler neticesinde işgalde bulunan işletmelere öncelikle tebligat yapıldığı belirtilen açıklamada, “uyarı ve para cezalarına rağmen işgaliyeyi sürdüren kahvehanelere ilişkin tutanak tutularak komisyona sevki yapıldı. Komisyondan çıkan karar doğrultusunda 24 kahvehaneye 5326 sayılı Kabahatler Kanunu kapsamında kapatma cezası kesildi. Öte yandan belediyemize ruhsat için başvuruda bulunmaksızın halı satış yeri açan 2 işyeri ruhsatsız olduğu için kapatıldı” denildi.
Zabıta Müdürlüğünce yapılan denetimlerin belirli periyotlarla devam edeceği kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Kaldırım ve yol işgalleriyle mücadelemiz devam edecektir. Zabıta ekiplerince yapılan uyarılara rağmen kurallara uymayan işletme ve araç sahiplerine cezai işlem uygulanacaktır.”
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat