SON DAKİKA

9. Bingöl Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu haber 30 Aralık 2017 - 12:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği tarafından düzenlenen 9. Bingöl Başarı Ödülleri Gecesinde başarıya hak kazanan kişi kurum ve kuruluşlara ödülleri takdim edildi.
Tavz-Der tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Bingöl Başarı Ödülleri Gecesi görkemli bir tören ile gerçekleştirildi.
Düzenlenen törene Bingöl Valisi Ali Mantı, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İstiklal Marşı ile başlayan tören okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Daha sonra Tavz-Der Başkanı Yılmaz Araç’ın açılış konuşması ile devam eden programda 9 ayrı dalda ödüller takdim edildi.
Ödül almaya hak kazananlar ve ödülleri takdim edenler şu şekilde:
Yılın Sporcusu: Yavuz Ağralı, ödülü takdim eden Bingöl Valisi Ali Mantı.
Yılın Eğitim Kurumu: Göltepe Yeni Yerleşim İlkokulu, ödülü takdim eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi.
Yılın Kamu Kurumu: Karlıova Belediyesi, ödülü takdim eden Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak.
Yılın Sivil Toplum Kuruluşu:  Bingöl Arıcılar Birliği, ödülü takdim eden Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız
Yılın Girişimcisi: Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası, ödülü takdim eden SGK Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanı Yakup Süngü.
Yılın Kültürel Çalışması: Zazaki Ders Kitabının Hazırlanması (ekip adına ödülü alan Bingöl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin), ödülü takdim eden, Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen.
Yılın Sanat Ödülü: Şehr-i Bingöl Tiyatro Ekibi, ödülü takdim eden Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner.
Teşekkür Ödülü: Ziver İnşaat, ödülü takdim eden Bingöl Eski Belediye Başkanı Bedri Tuğ.
Onur Ödülü: Hacı Bedri Dere (adına ödülü alan Murat Soysal), ödülü takdim eden HÜDA Par Bingöl il Başkanı Hamdullah Tasalı.
Şehr-i Bingöl tiyatro ekibi tarafından sahnelenen “Aqıl Şenık Bar Gırun” adlı tiyatro gösterisi de salondan büyük beğeni aldı. Ödül takdiminden sonra Tavz-Der tarafından misafirlere Zervet ikram edildi. Zervet ikramından sonra program sona erdi.
Ahmet Üstün/Bingöl Net

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat