SON DAKİKA

104 AFAD Gönüllüsüne Sertifikaları Verildi

Bu haber 30 Aralık 2017 - 11:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl AFAD Müdürlüğü, O kahraman benim kampanyası kapsamında eğitimini tamamlayan 104 gönüllüye sertifikalarını verdi.
Bingöl İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, ‘O’ kahraman benim kampanyası kapsamında başlattığı 4 günlük eğitim sürecini tamamlayan 104 gönüllüye, Bingöl Üniversitesi eski rektörlük konferans salonunda düzenlediği törenle sertifikalarını dağıttı.
Yapılan törene İl Valisi Ali Mantı, Garnizon Komutanı Ersin Altay, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Jandarma Komutanı Mevlüt Dirim, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Üniversite Rektörü İbrahim Çapak ve birçok kamu kurumu amiri programı katıldı.
Törende konuşan Vali Ali Mantı; “Maalesef bizim milletimiz kapısına, duvarına tehlike yaklaşmadan tedbir almaz, böyle kötü bir huyumuz var. Önemli olan zamanında bilinçlenmek.  Afet işlerimize halkımızı ve gönüllülerimizi katması açısından, her şeyi devletten beklememe açısından il müdürlüğümüz çok önemli bir program yapmış. Biz birbirimize karşı vefalı bir toplumuz. Olaylar olmadan önce tedbir alma konusunda biraz sıkıntılı bir toplumuz, bunun için toplumun tüm katmanlarını bilinçlendirmemiz lazım. Gençlerimizin bu programa katılım sağlaması bizi özellikle sevindirdi” dedi.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat