SON DAKİKA

Vali Mantı Muhtarlarla Buluştu

Bu haber 29 Aralık 2017 - 11:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Merkez İlçe Mahalle ve Köy Muhtarları ile bir araya gelen Vali Ali Mantı, “Merkez ilçe ve mahalle muhtarlarımızla bir plan kapsamında düzenli olarak görüşüyoruz. Problemlerimizi ve kısa, orta ve uzun vadeli çözüm önerilerimizi görüşelim istedik” dedi.
Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Mantı’nın yanı sıra Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Vali Yardımcısı Tunahan Çil, İl Sağlık Müdür V. Vedat Söyiler, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Işık, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Yıldırım, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdulkadir Arslanboğa, Fedaş Müessese Müdürü Fatih Balta, Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Butaku ve merkez ilçe mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Toplantı, Mahalli İdareler İl Müdürü Mahmut Korkutata’nın açılış konuşması ile başladı.
Daha sonra muhtarlara hitap eden Vali Ali Mantı şunları söyledi:
“Değerli muhtarlarımız hepiniz hoş geldiniz. Merkez ilçe ve mahalle muhtarlarımızla bir plan kapsamında düzenli olarak görüşüyoruz. Problemlerimizi ve kısa, orta ve uzun vadeli çözüm önerilerimizi görüşelim istedik. Gerek merkez ilçede ve gerekse köylerimizde muhtarlarımızın yoğun çalışmalar içinde olduklarını gözlüyoruz. Gerek merkezi idare, gerek yerel yönetimler, belediyemiz, özel idaremiz muhtarlarımızla her türlü konuda fikir alışverişinde bulunuyor. Tabi ki her zaman bir araya gelmekte fayda var. İlimizin geleciği açısından yapılan bu toplantıların faydalı olacağına inanıyorum. Bu vesileyle bir araya gelelim dedik. Hepinize teşekkür ediyorum.”
Toplantı merkez ilçe ve köy muhtarlarımızın söz alarak mahalle ve köyleri ile ilgili sorunları dile getirmeleri ve akabinde de ilgili kurum müdürlerinin cevap ve açıklamaları ile sona erdi.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat