SON DAKİKA

9. Bingöl Başarı Ödülleri Gecesine Davet

Bu haber 28 Aralık 2017 - 22:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği 9. Bingöl Başarı Ödülleri Gecesi programı yarın (29 Aralık) akşam Bingöl Üniversitesi Kongre Merkezinde düzenlenecek.
Bingöl Başarı Ödülleri Gecesi’ni her yıl olduğu gibi bu yılda Aralık ayının son haftasında düzenleyeceklerini belirten Tavz-Der Başkanı Yılmaz Araç, “Ödüle hak kazanan kişi, kurum/kuruluşları belirlemek için 3 komisyon kurduklarını ve bu komisyonların araştırmaları neticesinde ödüle layık görülenleri belirlediklerini söyledi.
Ödüllerin hak edene, gerçek sahiplerine ulaşması için etraflıca araştırma yaptıklarını belirterek bu noktada hassas davrandıklarını belirten Araç; “Geleneksel hale getirdiğimiz Bingöl başarı ödülleri gecesinin bu akşam 9.tertipleyeceğiz. Bingöl’de taş üstüne taş koyan, emek veren bütün kişi ve kurum/kuruluşları takdir etmek ve diğer kişi ve kurum/kuruluşlara çalışma azmi kazandırmak için bu ödülleri veriyoruz” dedi.
Araç, yarın (29 Aralık) akşam Saat: 17.30’da Bingöl Üniversitesi Kongre merkezinde gerçekleştirecekleri 9. Bingöl Başarı Ödülleri gecesi programına tüm Bingöl Halkını davet etti.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat