SON DAKİKA

Bir Ödül de Bu Manzaraya Verilsin!

Bu haber 27 Aralık 2017 - 12:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün pek çok bölgesinde özellikle inşaat çalışmalarından arda kalan moloz ve çöp sorunu dikkat çekerken, vatandaşlar yılın Belediye Başkanı ödülüne layık görülen Yücel Barakazi’ye verilen ödülün yetersiz olduğunu, bir ödülün de bu manzaralara verilmesi gerektiğini ifade ederek, sitemlerini farklı bir şekilde dile getirdiler.
Bilindiği üzere, ‘Yılın Yerel Yöneticileri’ ödülleri kapsamında yılın belediye başkanı ödülüne layık görülen Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, ödülünü Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’den almıştı.
Barakazi daha sonra yaptığı esnaf ziyaretlerinde “Esnaflarımız tarafından bizlere iletilen tüm beklenti ve şikâyetleri not ettik, ilgili birimlere ileterek hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlayacağız. Elbette sadece sorunları dinlemiyoruz, kent genelinde yaptığımız işlerin övgüsünü aldığımız gibi varsa eksik yanlarını tartışıyoruz” ifadelerine yer vermişti.
Bunun üzerine bir takipçimiz bize gönderdiği bir fotoğraf ile tepkisini dile getirdi. Belediyenin hizmetlerini eleştiren vatandaş, “Ödüle layık görülen Yücel Barakazi gelsin de bizim sokakları bir görsün, resmen çöplük içinde yaşıyoruz. Bir yandan biten inşaat çalışmalarından geriye kalan çöpler, diğer yandan çevre sakinlerinin gelişi güzel attığı çöpler artık midemizi bulandırıyor. İnşaat çalışmaları için sezon kapanırken, onlardan geriye kalan çöp ve molozlar yollarda bekliyor, belediye kendisi bunları kaldırmadığı gibi, bu inşaat firmalarını da denetlemiyor, olan bizim gibi vatandaşlara oluyor. Eğer ödül alınarak her sorun çözülecekse, bir kaç plakette biz yapıp yetkililere takdim edebiliriz” şeklinde konuştu.
Ahmet Üstün/Bingöl Net

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat