SON DAKİKA

Trafik Bir Dert, Park Sorunu Başka Bir Dert!

Bu haber 26 Aralık 2017 - 0:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trafiğin her geçen gün içinden çıkılmaz bir hal aldığı Genç ilçesinde araçlar için yeterli park yerlerinin olmaması sorunu iyice derinleştiriyor.
Araç sayısının gün geçtikçe arttığı ve bununla beraber trafik sorunun baş gösterdiği Genç İlçesinde bir başka problem de gün yüzüne çıkıyor. O sorun ise park sorunu. Yolların dar ve yetersiz olması araç sayısının da giderek artmasıyla özellikle çarşı merkezinde oluşan trafik yoğunluğu büyük bir sorun oluşturuyor. Araçlar için yeterli araç park yerlerinin olmamasından dolayı sürücülerin gelişi güzel yol kenarlarına araçlarını park ettiği Genç’te adeta trafik karmaşası yaşanıyor.
UYARILAR VAR SÜRÜCÜLER KENDİ BİLDİĞİNİ OKUYOR
Araç park yerlerinin yeterli olmaması sürücüleri kendi bildiğini okumaya sevk ediyor. Trafik ekiplerinin sürekli sağda solda park edilen araç sahiplerini uyarması da çözüm olmuyor. Sürücülerin rastgele kendilerine uygun gördükleri yerlerde araçlarını park etmesi sorunu büyüten bir başka sebep.
SÜRÜCÜLER ALTERNATİF PARK YERLERİ İSTİYOR
Yaşanan trafik ve park sorununun kendilerini de rahatsız ettiğini belirten, başta minibüs şoförleri olmak üzere, birçok sürücü alternatif araç park yerlerinin yapılmasını istediklerini dile getirerek bu soruna kalıcı bir çözüm üretilmesi gerektiğini ifade ediyor.
Genç Gazetesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat