beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Rektör Çapak, Yeni Hocalarla Tanışma Toplantısında Buluştu

Bu haber 26 Aralık 2017 - 14:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, üniversitede yeni çalışmaya başlayan akademisyenlerle kahvaltıda bir araya geldi.
Bingöl Üniversitesine yeni atanan akademisyenlerle üniversitenin sosyal tesislerinde gerçekleştirilen tanışma toplantısına Üniversite Rektör’ü Prof. Dr. İbrahim Çapak ile Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Çiftçi ve Prof. Dr. Hakan Olgun katıldı.
“Üniversiteyi kendi evimiz gibi görmeliyiz.”
Toplantıda bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak, “üniversiteyi kendi evimiz gibi görmeliyiz, herkes görevini yaparsa ve sorumluluğunu yerine getirirse sorun kalmaz. Elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız” şeklinde konuştu. Her kademedeki akademisyenlerden nitelikli çalışmalar beklediklerini belirten Çapak, “üniversitemiz beş pilot üniversiteden birisidir ve bu anlamda sorumluluğumuz çok büyük. Her birimiz bir yerden tutarsak başarıya ulaşırız” dedi.
Toplantı, akademisyenlerin dilek ve önerileriyle sona erdi.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat