SON DAKİKA

Bingöl Üniversitesinde Final Heyecanı

Bu haber 26 Aralık 2017 - 23:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesinde 18 Aralıkta başlayıp 28 Aralıkta son bulacak olan finaller, tüm heyecanıyla devam ediyor. Öğrencilerin yoğun ve sıkı çalışmalarıyla beraber, gerek merkezi kütüphane gerek fakülte kütüphanelerindeki heyecanları da görülmeye değer.  
Bingöl Üniversitesinde final sınavlarının başlamasıyla kampüs, tatlı bir telaş ve heyecan dolu bir havanın hâkimiyeti altına girdi.
Final heyecanını paylaşan Kürt Dili Ve Edebiyatı Bölümü 2.sınıf öğrencisi Rengin Arslan, “Bilginin yüceliğine sığdırdığımız hayatı, bir haftalık sınavlarla sadece sınıyoruz” sözleriyle adeta kocaman ve uzun cümlelerle anlatılacakları tek bir cümle ile özetliyor.
Bilginin değerini ve sonsuzluğunu vurgulayan Rengin Arslan, “Bilgi sonu olmayan bir yolculuktur.  Ne kadar ilerlersek ilerleyelim, sürekli yeni, donanımlı ve yararlı bilgilerle hayatımız boyunca karşı karşıya kalmaktayız. Önemli olan bu yolda gelecek bilgilere ufkumuzu açmalı ve onları kucaklamak istememizdir” ifadelerine yer verdi.
Hemşirelik Bölümünde 1.Sınıf öğrencisi Kadir Polat ise final haftasında yaşadığı heyecanını, “Yorucu ve bol stresli bir sınav haftası geçirmekteyiz. Bunları iyi bir çalışma programıyla başarılı bir şekilde üstesinden gelebilmeyi amaçlamaktayız. Bu tatlı telaşı, mezun olup güzel günlere kucak açtığımızda çok güzel anılar olarak geride bırakmış olacağız” sözleriyle dile getirdi.
Son olarak duygularını paylaşan Felsefe Bölümü 2.sınıf öğrencisi Seyhan Dölden, bilgiye ulaşmanın gerektirdiklerini yerine getirmenin önemini vurgulayarak, “Bilgi emektir ve emeksiz de bilgi olmaz. Bizler bilgiye sahip olmak, entelektüel, donanımlı ve her gün kendini yenileyen insanlar olmak için çaba sarf etmeliyiz” şeklinde  düşüncelerini dile getirdi.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat