SON DAKİKA

Barakazi: "Yaptığımız Hizmetlerin Övgüsünü Alıyoruz"

Bu haber 26 Aralık 2017 - 23:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çarşı esnafını ziyaret eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Elbette sadece sorunları dinlemiyoruz, kent genelinde yaptığımız işlerin övgüsünü aldığımız gibi varsa eksik yanlarını tartışıyoruz” dedi.
Bingöl Belediye Başkanı Barakazi, Hürriyet Caddesi’nde esnafla bir araya geldi. Belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında esnafa bilgi veren Barakazi, alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.
Ziyaret sonrası açıklama yapan Barakazi, belirli periyotlarla esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiklerini söyledi.
Esnaf ve vatandaş buluşmalarını önemsediklerini belirten Barakazi, bu kapsamda birebir görüşme fırsatı bulduklarını, sorun ve talepleri yerinde dinleyebildiklerini ifade etti.
Esnaf ve vatandaşların da belediye hizmetlerini birinci ağızdan duyma fırsatı bulduğunu ifade eden Barakazi, şunları söyledi: “Belirli zamanlarda düzenlediğimiz toplantılarla farklı kesimlerle bir araya gelmenin yanı sıra esnaf ve vatandaşlarımızla da bir araya geliyoruz. Bu ziyaretler hem aramızdaki bağları güçlendiriyor hem de bizlere sorun ve talepleri yerinde dinleme fırsatı veriyor. Esnaflarımız tarafından bizlere iletilen tüm beklenti ve şikâyetleri not ettik, ilgili birimlere ileterek hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlayacağız. Elbette sadece sorunları dinlemiyoruz, kent genelinde yaptığımız işlerin övgüsünü aldığımız gibi varsa eksik yanlarını tartışıyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecek.”
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat