SON DAKİKA

FKA 2017 Yılı Son Toplantısı Bingöl'de Yapıldı

Bu haber 25 Aralık 2017 - 19:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fırat Kalkınma Ajansı’nın (FKA) 2017 yılı son toplantısı Bingöl’de yapıldı.
FKA Yönetim Kurulu toplantısı Bingöl Valiliği ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya Malatya Valisi ve FKA Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kaban, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, Bingöl Valisi Ali Mantı, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop, sanayi ve ticaret odaları ile il genel meclis başkanları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Bingöl Valisi Ali Mantı, “Bingölümüzün mevcut halini ve içinde bulunduğu durumu, gelişmelerini inşallah yerinde göreceksiniz. Aynı zamanda sizlerin bizlere vereceği fikirleri ayrıca değerlendireceğiz. Sizleri burada görmekten mutluyuz ” dedi.
2017 yılının son toplantısını gerçekleştirdiklerini anımsatan Malatya Valisi ve FKA Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kaban ise ” Toplantımızda, yatırımı, destek ve tanıtım ile stratejilerine yönelik çalışmaları değerlendireceğiz. Ayrıca, FKA’nın devam eden faaliyetleri ile ilgili konular da görüşülecek ve bazı idari konularla ilgili kararlar alacağız” diye konuştu.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat