beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

AK Parti'de Bedava Kömür Krizi

Bu haber 25 Aralık 2017 - 9:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti’nin iktidara geldikten sonra uygulamaya koyduğu ve oy potansiyeli açısından büyük önem verdiği ‘bedava kömür’ dağıtımında bu yıl kriz yaşandı.
Hürriyet’ten Nuray Babacan’ın aktardığına göre, AK Parti’nin vatandaşlara yaptığı kömür yardımı bu sene bazı illerde gerçekleşmedi. Vatandaşlar şikayetlerini milletvekillerine iletti ve konu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı toplantıda gündeme geldi. Erdoğan, aksamanın giderilmesi talimatı verdi ancak sorunun devam ettiği saptandı.
‘ÜRETİM SORUNU NEDENİYLE GECİKME’
Bunun üzerine konu Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a aktarıldı. Bozdağ, Enerji Bakanlığı yetkililerine sorunun nedenini sordu. Bozdağ’a, bazı kömür ocaklarında yaşanan üretim sorunu nedeniyle gecikme yaşandığı, çıkartılan kömürün demiryolu ile diğer illere ulaştırılmasında da zamanlamanın gerisinde kalındığı bilgisi verildi.
BOZDAĞ: İZAH EDEMEYİZ
Bozdağ’ın sorunun derhal çözülmesini istediği ve “15 yıldır aksatmadan sürdürdüğümüz bir icraatın şimdi neden yapılamadığını vatandaşa izah edemeyiz” dediği öğrenildi.
Hürriyet

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat